Informace o prováděném zpracování osobních údajů

 

Správce osobních údajů, tedy Společenství vlastníků jednotek č. p. 2155 až 2166 v ulici Pod strání se sídlem Pod strání 2162, 100 00 Praha 10 - Strašnice, IČ: 267 51 402 (dále jen „Správce“), Vás v souladu s ustanovením čl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, obecného nařízení o ochraně osobních údajů (dále jen „Nařízení“), informuje, že:

Zde jsou k nahlédnutí dokumenty ohledně opravy severní fasády.

Zápis ze schůze výboru domů 2155 až 2166 ze dne 7. 12. 2020 od 19h

 

Svolal: Výbor SVJ

Předsedal: Ing. Kristýna Oliberiusová

Místo konání: kancelář výboru SVJ v domě 2166

Přítomní: Kristýna Oliberiusová, Martin Poustka, Václav Růžička, Vladimír Mařík, Vít Simon, František Trpišovský, Petr Rastokin, Hana Krtilová, Martin Štrajbl, Vít Švec
- na schůzi byla nadpoloviční účast, výbor je tedy usnášeníschopný
- docházka je nedílnou přílohou tohoto zápisu

Vážení spoluvlastníci,

vzhledem k množícím se dotazům na použití nátěru Balclean a nacenění celé opravy zde přikládáme dotaz přímo na dodavatele a jeho odpověď:

V souvislosti s aktuálním výskytem koronaviru přinášíme základní informace o tomto onemocnění.

Není nutné se onemocnění obávat. Je třeba se chovat zodpovědně a chránit sebe i své okolí.

Příznaky: Zvýšená teplota • Kašel • Dušnost Bolest svalů • Únava • Suchý kašel ⇒ volat 112

Pro informace o koronaviru volat 1212

1. Zůstaňte doma, respektujte karanténu vcelé ČR. Koronavirus se šíří na místech, kde se setkávají lidé. Nezvěte si proto domů žádné návštěvy, omezíte tak nebezpečí, že na ně přenesete nákazu, nebo že se naopak z nich přenese na vás.

2. Základem je hygiena. Myjte si často ruce mýdlem, vždy před jídlem a po použití WC. Kýchejte a kašlete jen do jednorázových kapesníků, které potom vyhazujte.

3. Roušky a respirátory. Nebezpečí nákazy snižuje používání ochranných roušek a respirátorů. Bohužel jich vláda zatím nezabezpečila dost, a to ani pro lékaře a zdravotnický personál. Dají se ale vyrobit doma.

4. Senioři. Právě nejstarší lidé bývají koronavirem nejvíce ohroženi a jejich podíl mezi oběťmi nákazy je daleko nejvyšší. Proto by jim ostatní měli být nápomocni, aby vůbec nemuseli vycházet z bytů – pomoci jim s nákupy a ujistit je, že je o ně postaráno.

5. Rychlé nákupy. Pokud musíte jít nakoupit nebo do lékárny, udělejte to co nejrychleji. V místech, kde jsou další lidé, se pohybujte jen co nejkratší dobu, pokud možno s rouškou na obličeji. Plaťte kartou, pokud saháte na bankovky a mince, dezinfikujte si ruce.

6. Jezte vyváženou stravu! Vitamín D, který lidský organismus vytváří v kůži při kontaktu ze sluncem, působí protizánětlivě. Obsahují ho zejména ryby, mléčné výrobky a vaječné žloutky. Protizánětlivě působí i zelenina a ovoce, naopak přemíra masných výrobků může škodit.

7. Kdy k lékaři? Doktoři odsouvají běžné zákroky na pozdější období, až epidemie skončí. Nechoďte za nimi kvůli věcem, které snesou odklad. 

8. Sledujte informace. Situace se mění každým dnem, úřady vyhlašují nová a nová omezení. Čtěte noviny, sledujte televizi a zpravodajské weby.

9. Buďte v kontaktu s blízkými. Využijte telefony nebo možnosti elektronické komunikace s příbuznými a přáteli. Nejste v tom sami!

10. Nemyslete jen na nákazu. Pokud máte možnost chodit do práce, využijte ji. Pokud vám kvůli uzavření pracoviště nastaly volné dny, využijte je k úklidu a uspořádání věcí, které jste dosud odkládali. Můžete také číst, sledovat filmy, nebo prostě jenom tak odpočívat.

11. Přemýšlejte, co uděláte. Každý čin může mít nebezpečné následky pro vás i vaše okolí – když ne teď, třeba ještě za pár dní. Navrátilci z Itálie ještě před pár dny netušili, co výlet způsobil, ale dnes vidí, že počty nakažených i jejich vinou hrozivě rostou. Jsme si jisti, že se nechováme jako oni, a že nemůžeme být také nebezpeční?

Nestyďte se nosit roušky!!! chráníte tak nejen sebe, ale i své okolí a tím bráníte šíření viru!! I když nemáte příznaky, můžete být přenašečem nebo u vás nákaza zatím nepropukla. I v takovém případě může rouška pomoci snížit riziko, že někoho nakazíte.

VYDÁVÁNÍ POZEMKŮ

Vážení vlastníci,

            Úřad pro zastupování státu připravil další balíček smluv o bezúplatném převodu pozemků. Vlastníkům, jejichž smlouvy jsou připravené, budou předány přesnější informace. Bez obdržení této písemné informace vaše smlouva není ještě připravená.  Stejně jako před rokem, Vám nabízíme možnost si nechat podpisy ověřit v kanceláři SVJ (sklepní prostory v 2166) panem Mgr. Krtilem a to dne:

středa 12. února 2020 od 16:30 – 20:00

 Ověření podpisů je zpoplatněno částkou 36 Kč za podpis (tj. 72 Kč osoba)

Vážení vlastníci,

v týdnu od 3. do 7. 2. 2020 bude probíhat oprava hromosvodu na severní straně domu, která bude provedena pomocí výkopu po celé délce severní strany.

Důrazně Vás proto žádáme, abyste neparkovali své automobily před vchody ani garážemi - jinak znemožníte postup prací v naplánovaném harmonogramu, a tím může vzniknout prodražení zakázky.

Vlastníkům garáží předem děkujeme za pochopení omezeného přístupu ke garážím.

 

Výbor SVJ

Podkategorie

články pro  uvedení na hlavní stránce - náhrada za "uncatorized". Na nic jiného nepoužívat!