Představujeme Vám nové webové stránky založené na nejaktuálnějším redakčním systému. Stránky byly přepracovány graficky i obsahově. Vrací se k původní myšlence přehledného webu, kdy jsou na hlavní straně uváděny všechny poslední zveřejněné články tak, aby návštěvník stránek viděl změny na první pohled. Nebudete tedy již muset jako doposud prohledávat celý web, abyste zjistili, co je nového. Hlavní strana bude samozřejmě též upozorňovat na aktuální dění ve společenství a to podle důležitosti.

Web je rozšiřován i o další obsah, který se na titulní straně neobjeví. Příkladem může být aktualizace článku Přehled hlavních oprav a rekonstrukcí 1996-2016. Informace toho typu není třeba považovat za důležité pro běžný provoz.

Nové přihlašovací údaje

Obsah webových stránek je bohužel opět z větší části omezen pro registrované uživatele a je přístupný jen po přihlášení.

Dlouholetou pasivitou posledního správce stránek bohužel došlo k tomu, že již nebylo proveditelné původní web aktualizovat a musel jsem přistoupit k tvorbě webu úplně nového. Neslučitelnost verzí bohužel zapříčinila i ztrátu přístupových údajů již zaregistrovaných uživatelů. V tuto chvíli tedy nebudou Vaše přístupové údaje z původních stránek použitelné pro přihlášení na stránky nové. Prosím Vás tedy o novou registraci.

I registrační proces je trochu odlišný. Po kliknutí na tento odkaz se Vám otevře registrační formulář. Ten vyplníte a odešlete. Poté bude administrátorem stránek prověřena oprávněnost registrace a schválení účtu. Na závěr Vám přijde informativní e-mail, který Vás navede k aktivaci účtu. Po aktivaci již budete moci stránky plně využívat. 

 

V případě, kdybyste měli jakékoliv dotazy, případně kdyby se Vám registrace nezdařila, můžete využít tento Kontaktní formulář.

Hezké dny

Lukáš Mandaus